• head_banner_01

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX Demirýol kommutatorynyň güýçlendiriji sazlaýjy

Gysga düşündiriş:

Ykjam we aşa ygtybarly RSPE wyklýuçatelleri sekiz sany bükülen jübüt porty we Çalt Ethernet ýa-da Gigabit Ethernet-i goldaýan dört kombinasiýa porty bolan esasy enjamy öz içine alýar.Esasy enjam - HSR (-okary elýeterliliksiz bökdençsizlik) we PRP (Parallel artykmaçlyk protokoly) bilen üznüksiz artykmaçlyk protokollary, şeýle hem IEEE 1588 v2 laýyklykda takyk wagt sinhronizasiýasy - iki sany goşmak bilen 28 porta çenli uzaldylyp bilner. media modullary.


Önümiň jikme-jigi

Haryt bellikleri

Giriş

Ykjam we aşa ygtybarly RSPE wyklýuçatelleri sekiz sany bükülen jübüt porty we Çalt Ethernet ýa-da Gigabit Ethernet-i goldaýan dört kombinasiýa porty bolan esasy enjamy öz içine alýar.Esasy enjam - HSR (-okary elýeterliliksiz bökdençsizlik) we PRP (Parallel artykmaçlyk protokoly) bilen üznüksiz artykmaçlyk protokollary, şeýle hem IEEE 1588 v2 laýyklykda takyk wagt sinhronizasiýasy - iki sany goşmak bilen 28 porta çenli uzaldylyp bilner. media modullary.
Maglumat ýitirmek tehnologiýasy bolmadyk standartlaşdyrylan artykmaçlyk protokollary, giňişleýin howpsuzlyk mehanizmleri, takyk sinhronizasiýa we goşmaça Layer 3 programma üpjünçiligi bilen bilelikde maglumat aragatnaşygynyň 100 göterim elýeterliligini we ulgamlar we maşynlar üçin ýokary öndürijiligi üpjün edýär.

Önümiň beýany

Düşündiriş “HiOS Release 08.7” bilen dolandyrylýan çalt / Gigabit senagat Ethernet kommutatory, fanatsyz dizaýn Enhanced (PRP, Fast MRP, HSR, DLR, NAT, TSN)
Portuň görnüşi we mukdary Jemi 28-e çenli portlar: 4 x Çalt / Gigbabit Ethernet Combo portlary we hersi 8 Çalt Ethernet porty bolan media modullary üçin iki ýeri bilen giňeldilip bilinýän 8 x Çalt Ethernet TX portlary

Has köp interfeýs

Elektrik üpjünçiligi / duýduryş aragatnaşygy 2 x plugin terminal blok 2 pin, 1x plugin terminal blok 2 pin
V.24 interfeýsi 1 x RJ11 rozetka
SD kart ýeri ACA31 awtomatik konfigurasiýa adapterini birikdirmek üçin 1 x SD kart ýeri
USB interfeýsi Awto-konfigurasiýa adapterini ACA22-USB birikdirmek üçin 1 x USB

Toruň ululygy - kabeliň uzynlygy

Bükülen jübüt (TP) 0-100 m
Modeeke re modeim süýümi (SM) 9/125 µm SFP modullaryna serediň
iňňe re modeimi süýümi (LH) 9/125 µm (uzak aralyk geçiriji) SFP modullaryna serediň
Multimode süýümi (MM) 50/125 µm SFP modullaryna serediň
Multimod süýümi (MM) 62.5 / 125 µm SFP modullaryna serediň

Toruň ululygy - kaskadlylyk

Setir - / ýyldyz topologiýasy Islendik

Kuwwat talaplary

Işleýän naprýa .eniýe 2 x 24-48 V DC (18-60 V DC)
Kuwwat sarp etmek süýüm portunyň sanyna baglylykda iň ýokary 36W

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX Baglanyşyk modelleri

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX
RSPE30-8TX / 4C-2A
RSPE30-8TX / 4C-EEC-2HV-3S
RSPE32-8TX / 4C-EEC-2A
RSPE35-8TX / 4C-EEC-2HV-3S
RSPE37-8TX / 4C-EEC-3S

  • Öňki:
  • Indiki:

  • Habaryňyzy şu ýere ýazyň we bize iberiň

    Degişli önümler

    • MACH102 üçin Hirschmann M1-8TP-RJ45 Media moduly (8 x 10 / 100BaseTX RJ45)

      Hirschmann M1-8TP-RJ45 Media moduly (8 x 10/100 ...

      Düşündiriş Önümiň beýany Düşündiriş: Modully, dolandyrylýan, Senagat iş topary kommutator MACH102 üçin 8 x 10 / 100BaseTX RJ45 port media moduly BTU (IT) / sag: 7 Daşky gurşaw şertleri MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC): 169.95 ýyl Işleýiş temperaturasy: 0-50 ° C Saklamak / transp ...

    • MACH102 üçin Hirschmann M1-8SM-SC Media moduly (8 x 100BaseFX Singlemode DSC porty)

      Hirschmann M1-8SM-SC Media moduly (8 x 100BaseF ...

      Düşündiriş Önümiň beýany Düşündiriş: Modully, dolandyrylýan, Senagat iş topary kommutator MACH102 üçin 8 x 100BaseFX Singlemode DSC port media moduly 16 dB baglanyşyk býudjeti 1300 nm, A = 0,4 dB / km D = 3,5 ps / (nm * km) Kuwwat talaplary Kuwwat sarp edilişi: BTU (IT) / sagatda 10 Wt energiýa çykarylyşy: 34 Daşky gurşaw şertleri MTB. ..

    • Hirschmann RS20-0800M2M2SDAUHC / HH Dolandyrylmadyk senagat Ethernet kommutatory

      Hirschmann RS20-0800M2M2SDAUHC / HH Dolandyrylmaýan Ind ...

      Giriş RS20 / 30 Dolandyrylmadyk Ethernet kommutatorlary Hirschmann RS20-0800M2M2SDAUHC / HH bahalandyrylan modeller RS20-0800T1T1SDAUHC / HH RS20-0800M2M2SDAUHC / HH RS20-0800S2S2SDAUHC / HH RS20-1600M2M2S2 6O6SDAUHC / HH RS30-1602O6O6SDAUHC / HH RS20-0800S2T1SDAUHC RS20-1600T1T1SDAUHC RS20-2400T1T1SDAUHC

    • Hirschmann SPIDER-SL-20-04T1S29999SY9HHHH Dolandyrylmaýan DIN demir ýoly çalt / Gigabit Ethernet kommutatory

      Hirschmann SPIDER-SL-20-04T1S29999SY9HHHH Unman ...

      Önümiň beýany SSL20-4TX / 1FX-SM 10 / 100BASE-TX, TP kabeli, RJ45 rozetkalary, awtoulag geçelgesi, awtomatik gepleşik, awto-polýarlyk, 1 x 100BASE-FX, SM kabeli, SC rozetkalary ...

    • MACH102 üçin Hirschmann M1-8SFP Media moduly (SFP ýeri bolan 8 x 100BASE-X)

      Hirschmann M1-8SFP Media moduly (8 x 100BASE-X ...

      Düşündiriş Önümiň beýany Düşündiriş: 8 x 100BASE-X port modul, modully, dolandyrylýan, senagat iş topary kommutator üçin MACP102 Bölüm belgisi: 943970301 Tor ölçegi - kabeliň uzynlygy leeke re modeim süýümi (SM) 9/125 µm: SFP LWL modulyna serediň M-FAST SFP-SM / LC we M-FAST SFP-SM + / LC Bitewi re modeimli süýüm (LH) 9/125 µm (uzak aralyk geçiriji): SFP LWL modulyna M-FAST SFP-LH / LC Multimode süýümi (MM) serediň 50/125 µm: seret ...

    • MACH102 üçin Hirschmann M1-8MM-SC Media moduly (8 x 100BaseFX Multimode DSC porty)

      Hirschmann M1-8MM-SC Media moduly (8 x 100BaseF ...

      Düşündiriş Haryt düşündirişi Düşündiriş: 8 x 100BaseFX Multimode DSC port modul modully, dolandyrylýan, Senagat iş topary kommutator MACH102 Bölüm belgisi: 943970101 Toruň ululygy - kabeliň uzynlygy Multimode süýümi (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 m 1310 nm = 0 - 8 dB; A = 1 dB / km; 1 dB / km BLP = 500 MGs * km) ...;