• head_banner_01

Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH Dolandyrylmaýan DIN demir ýoly çalt / Gigabit Ethernet kommutatory

Gysga düşündiriş:

Senagat Ethernet wyklýuçatelleriniň SPIDER III maşgalasy bilen islendik aralykda ygtybarly maglumat iberiň.Bu dolandyrylmaýan wyklýuçateller, çalt gurnamaga we işe başlamaga mümkinçilik berýän - hiç hili guralsyz - iş wagtyny köpeltmek üçin plug-play oýnamak mümkinçiliklerine eýedir.


Önümiň jikme-jigi

Haryt bellikleri

Giriş

Senagat Ethernet wyklýuçatelleriniň SPIDER III maşgalasy bilen islendik aralykda ygtybarly maglumat iberiň.Bu dolandyrylmaýan wyklýuçateller, çalt gurnamaga we işe başlamaga mümkinçilik berýän - hiç hili guralsyz - iş wagtyny köpeltmek üçin plug-play oýnamak mümkinçiliklerine eýedir.

Önümiň beýany

Görnüşi

SSL20-8TX (Önüm kody: SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH)

Düşündiriş

Dolandyrylmaýan, Senagat ETHERNET demirýol kommutatory, jansyz dizaýn, saklamak we öňe geçmek tertibi, Çalt Ethernet

Bölüm belgisi

942132002

Portuň görnüşi we mukdary

8 x 10 / 100BASE-TX, TP kabeli, RJ45 rozetkalary, awtoulag geçelgesi, awtoulag gepleşikleri, awto-polýarlyk

Has köp interfeýs

Elektrik üpjünçiligi / duýduryş aragatnaşygy

1 sany plugin terminaly blok, 3 pin

Toruň ululygy- kabeliň uzynlygy

Bükülen jübüt (TP)

0-100 m

 

Toruň ululygy- kaskad

Setir - / ýyldyz topologiýasy

Islendik

Kuwwat talaplary

24 V DC-de häzirki sarp

Maks.63 mA

Işleýän naprýa .eniýe

12/24 V DC (9,6 - 32 V DC)

Kuwwat sarp etmek

Maks.1.5 Wt

BTU (IT) / sag

5.3

 

Diagnostika aýratynlyklary

Diagnostiki funksiýalar

Yşyk-diodly indikatorlar (güýç, baglanyşyk ýagdaýy, maglumatlar, maglumatlar tizligi)

Daşky gurşaw şertleri

MTBF

2.218.157 sag (Telkordiýa)

Işleýiş temperaturasy

0- + 60 ° C.

Saklamak / transport temperaturasy

-40- + 70 ° C.

Otnositel çyglylyk (kondensasiýa däl)

10 - 95%

 

Mehaniki gurluşyk

Ölçegleri (WxHxD)

38 x 102 x 79 mm (w / o terminal blok)

Agram

150 gr

Gurnamak

DIN demir ýol

Gorag synpy

IP30 plastmassa

Mehaniki durnuklylyk

IEC 60068-2-6 yrgyldy

3,5 mm, 5-8,4 Hz, 10 aýlaw, 1 oktawa / min 1 g, 8,4-150 Hz, 10 aýlaw, 1 oktawa / min

IEC 60068-2-27 şok

15 g, 11 ms dowamlylygy, 18 zarba

EMC päsgelçilik immuniteti

EN 61000-4-2 elektrostatik akym (ESD)

4 kW kontakt akymy, 8 kW howa akymy

EN 61000-4-3 elektromagnit meýdany

10V / m (80 - 3000 MGs)

EN 61000-4-4 çalt geçirijiler (ýaryldy)

2kV elektrik liniýasy;4kV maglumat çyzygy (SL-40-08T diňe 2kV maglumat çyzygy)

EN 61000-4-5 artýan naprýa .eniýe

elektrik liniýasy: 2kV (çyzyk / ýer), 1kV (çyzyk / çyzyk);1kV maglumat çyzygy

EN 61000-4-6 Geçirilen immunitet

10V (150 kHz - 80 MGs)

Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH Baglanyşyk modelleri

SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH
SPIDER-SL-20-06T1S2S299SY9HHHH
SPIDER-SL-20-01T1S29999SY9HHHH
SPIDER-SL-20-04T1S29999SY9HHHH
SPIDER-PL-20-04T1M29999TWVHHHH
SPIDER-SL-20-05T1999999SY9HHHH

  • Öňki:
  • Indiki:

  • Habaryňyzy şu ýere ýazyň we bize iberiň

    Degişli önümler

    • Hirschmann RS20-1600S2S2SDAE Ykjam dolandyrylýan senagat DIN demir ýol Ethernet kommutatory

      Hirschmann RS20-1600S2S2SDAE Ykjam dolandyrylýar ...

    • MACH102 üçin Hirschmann M1-8MM-SC Media moduly (8 x 100BaseFX Multimode DSC porty)

      Hirschmann M1-8MM-SC Media moduly (8 x 100BaseF ...

      Düşündiriş Haryt düşündirişi Düşündiriş: 8 x 100BaseFX Multimode DSC port modul modully, dolandyrylýan, Senagat iş topary kommutator MACH102 Bölüm belgisi: 943970101 Toruň ululygy - kabeliň uzynlygy Multimode süýümi (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 m 1310 nm = 0 - 8 dB; A = 1 dB / km; 1 dB / km BLP = 500 MGs * km) ...;

    • HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX Demirýol kommutatorynyň güýçlendiriji sazlaýjy

      HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX ....

      Giriş Ykjam we aşa ygtybarly RSPE wyklýuçatelleri, sekiz sany bükülen jübüt porty we Çalt Ethernet ýa-da Gigabit Ethernet-i goldaýan dört kombinasiýa porty bolan esasy enjamy öz içine alýar.Esasy enjam - HSR (-okary elýeterliliksiz bökdençsizlik) we PRP (Parallel Redundancy Protocol) bilen üznüksiz artykmaçlyk protokollary, IEEE laýyklykda takyk wagt sinhronlamasy bilen elýeterli ...

    • Hirschmann RS20-0800S2S2SDAE Ykjam dolandyrylýan senagat DIN demir ýol Ethernet kommutatory

      Hirschmann RS20-0800S2S2SDAE Ykjam dolandyrylýar ...

      Önümiň beýany DIN demir ýol dükany üçin çalt we Ethernet-kommutator, fanatsyz dizaýn;Programma üpjünçiligi gatlagy 2 Giňeldilen bölek belgisi 943434019 Portuň görnüşi we mukdary jemi 8 port: 6 x standart 10/100 BASE TX, RJ45;Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC;Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC Has köp interfeýs ...

    • Hirschmann MS20-0800SAAEHC MS20 / 30 Modully OpenRail kommutator

      Hirschmann MS20-0800SAAEHC MS20 / 30 Modul açyk ...

      Düşündiriş Önümiň beýany Görnüşi MS20-0800SAAE Düşündiriş DIN demir ýoly üçin modully çalt Ethernet senagat kommutatory, fanatsyz dizaýn, programma üpjünçiligi gatlagy 2 Giňeldilen bölek belgisi 943435001 Elýeterlilik Iň soňky sargyt senesi: 2023-nji ýylyň 31-nji dekabry Portuň görnüşi we mukdary Jemi çalt Ethernet portlary: 8 Has köp interfeýs V .24 interfeýs 1 x RJ11 rozetka USB interfeýsi 1 x USB awto-konfigurasiýa adapterini birikdirmek üçin ACA21-USB Signal con ...

    • Hirschmann RSP35-08033O6TT-EK9Y9HPE2SXX.X.XX Ykjam dolandyrylýan senagat DIN demir ýol kommutatory

      Hirschmann RSP35-08033O6TT-EK9Y9HPE2SXX.X.XX Co ...

      Önümiň beýany DIN demir ýoly üçin dolandyrylýan önümçilik açary, jansyz dizaýn Çalt Ethernet, Gigabit baglanyşyk görnüşi - Güýçlendirilen (PRP, Çalt MRP, HSR, NAT (diňe L3 görnüşi) Port görnüşi we mukdary 11 Port jemi: 3 x SFP ýerler (100/1000 Mbit / s);8x 10 / 100BASE TX / RJ45 Has köp interfeýs Elektrik üpjünçiligi ...